שוק בצלאל בתל אביב

3.1
ממוצע: 3.1 (10 דרוגים)
דרג את המקום
כתובת בית לחם 1 תל אביב - יפו ישראל
שעות פתיחה
8 בבוקר עד 8 בערב
דמי כניסה
חינם
התקשר מפה וייז
שוק בצלאל בתל אביב
שוק בצלאל בתל אביב
שוק בצלאל בתל אביב

באחד מימי תל אביב שלי (אני מקפידה על אחד כזה בשבוע), השבוע נשאו אותי רגליי לכיוון שפעם הכרתי ואהבתי, והיום אפשר להגיד שהוא עדיין "מספק את הסחורה"..

במתחם הנמצא בין הרחובות קינג ג'ורג', בצלאל, בית לחם, טשרניחובסקי והמכבי, תחום לו שוק בצלאל, שהוא שוק של בגדים וטקסטיל.

שוק בצלאל בתל אביב

המבקר בשוק בצלאל צריך להצטייד מראש בכסף מזומן - ולא הרבה במיוחד, כי מחירי הפריטים נעים בממוצע בין 5 ל- 50 שקלים לפריט, ובהרבה זמן לחפש וסבלנות.

בין חנויות השוק תמצאו הרבה מאוד :

בגדי ילדים ותינוקות - חלקם עודפי ייצור של רשתות ישראליות, אירופאיות ואמריקאיות. אני מצאתי פריטים של gap, H&M, monsoon, גולף ועוד. המחירים נעים בין 5 ל-30 ש"ח לפריט, ויש מגוון גדול של שמלות יפהפיות לילדות.

מגבות ומצעים - סחורה מאוד איכותית של בעיקר עודפי יצוא של מותגים בינלאומיים. מחירים של 15-25 ש"ח למגבת.

תיקים וארנקים - הרבה זיופים, וכמעט ללא עודפי יצוא. שימו לב לאיכות המוצרים. המחירים נעים סביב 50 ש"ח לארנק.

בגדי נשים - מי שרוצה למצוא את הדברים הטובים צריך הרבה מאוד סבלנות, ובכל יום מגיעים מוצרים שונים לשוק, אז כדאי לבקר הרבה, אבל גם כאן - בהנחה שעברתם את המחסום הפסיכולוגי - יש המון מציאות: שמלות של מונסון ב-10 ש"ח, חזיות ב-15 ש"ח, חולצות ב-5, 10 ו 25 ש"ח, ועוד כמעט אינסוף של מוצרים, אבל צריך לחפש.

חנייה: עד לפני כמה שנים הבעיה העיקרית למגיעים לשוק היתה חוסר החניה באזור, אולם לאחרונה פונה שטח נרחב ברחוב המכבי והפך לחניון ציבורי בו בדרך כלל יש מקום.

הכניסה - מרחוב המכבי היוצא מטשרניחובסקי.

אוכל: אם עייפתם מקניות ואתם מחפשים מה לאכול לצהריים - כמובן שפלאפל שוק בצלאל הנמצא במרכז השו תהיה אלטרנטיבה טובה, אבל אפשר גם סביח ברחוב טשרניחובסקי, סלט מהיר - מעבר לכביש, או אפילו ארוחה בוכרית מסורתית בפינת הרחובות קינג ג'ורג' והמכבי. תהנו!

שתף/שמור

דרוגי-גולשים

התמונה של צפה ברוגע

2
ממוצע: 2 (דרוג 1)
השוק עצמו די קטן ואין בו מבחר גדול, אך עדיין ניתן למצוא בו מציאות שונות בעיקר בתחום הביגוד. נמצא בסמיכות לשוק הכרמל כך שניתן לשלב יום שווקים ולעשות את שניהם ביחד. החניה באזור בעייתית. אבל ניתן למצוא חניה. הפלאפל המיתולוגי של פעם כבר לא ממש קיים אבל עדיין יש פלאפליה נחמדה במתחם.
התמונה של אביבה

4
ממוצע: 4 (דרוג 1)
אפשר למצוא בגדים תיקים ארנקים בעשרות שקלים בלבד! מיועד רק למי שיכול לחטט. ממליצה ללכת גם לחנות הצמודה בקינג גורג שם אפשר לקנות תכשיטים בשקל אחד בלבד. שווה

4
ממוצע: 4 (דרוג 1)
שוק בצלאל יוצא מרחוב קינג ג'ורג' או מטשרנחובסקי. למי שיש כוח לפשפש בין הפריטים השונים, ניתן למצוא דברים ממש שווים. בגדים, בגדי ים, נעליים ותיקים. אפילו יש תאי מדידה בחנויות!

1
ממוצע: 1 (דרוג 1)
שוק סתמי ככל השווקים, הרבה סמרטוטים, לא מצאתי מציאות שוות וגם מלוכלך...אין מה להשוות לשווקים אחרים

3
ממוצע: 3 (דרוג 1)
אפשר למצוא בו מציאות. צריך לנבור בדוכנים ואפשר למצוא בגדים במחירים ממש מצחיקים.
התמונה של גירית הדבש

5
ממוצע: 5 (דרוג 1)
שוק מעולה לבגדים ולאקססוריז, אפשר למצוא שמלות ב20 שקלים ואקססוריז שווים במיוחד. יש גם דוכן בגדי ים שאפשר למצוא בו מציאות של ממש. קניתי לפני שלוש שנים בגד ים שעלה לי 40 ועד היום הוא הכי יפה שיש לי בארון
התמונה של רוני

5
ממוצע: 5 (דרוג 1)
השוק הכי מדליק בתל אביב. הוא אמנם לא גדול כמו קמדן מרקט, אבל בהחלט מציע מציאות לכל דורש. לפעמים מגיעים לכאן משלוחי עודפים מחו"ל, ואז החגיגה בשיאה!

3
ממוצע: 3 (דרוג 1)
פעם היו כאן הרבה יותר דוכנים ובעיקר דוכני פלאפל, כיום עדיין ניתן למצוא בגדים בזול מאד ושאר מציאות. לא הייתי מגיע במיוחד, אבל אם אתם כבר באזור אז זה שווה סיבוב קצר במקום.

2
ממוצע: 2 (דרוג 1)
תמיד אני שומעת את הסיפורים על אילו שמצאו בערימות הבגדים בגד נהדר של מותג ידוע במחיר מגוחך. מעניין שלי זה אף פעם לא קרה ודי התייאשתי ומושכת ידי מהמקום. אני רואה שם בעיקר ערימות ענק של סמרטוטים ובגדים סוג ג'. בשביל הניחוח של שוק והצבעוניות שווה לעבור גם שם מידי פעם. בזמנו, היו שם כמה וכמה דוכני פלאפל. היום נותר רק אחד לרפואה...
התמונה של shelley10

3
ממוצע: 3 (דרוג 1)
לא חושבת ששווה במיוחד להגיע לשם. אבל אפשר למצוא שם מציאות. בעיקר טקסטיל באיכות לא משהו. משם ניתן להגיע לשוק הכרמל ולשנקין