הפלגה ושייט מנמל יפו

4.25
ממוצע: 4.3 (4 דרוגים)
כתובת נמל יפו יפו ישראל טלפון לא זמין
שעות פתיחה
פתוח בימי שישי ושבת. ההפלגה הראשונה יוצאת בשעה 11 בבוקר, והאחרונה לפני החשכה. כל חצי שעה בערך יוצאת סירה.
דמי כניסה
25-50 שח
התקשר מפה וייז
הפלגה ושייט מנמל יפו
הפלגה ושייט מנמל יפו
הפלגה ושייט מנמל יפו

עבור מי שגדל בגוש דן נראה כאילו הן תמיד היו שם: ישראל והים, כייף 2000, ועוד אי אלו סירות המציעות שייט היוצא מנמל יפו.

בבואכם להפלגה היוצאת מנמל יפו, תוכלו לבחור באחת משתי אלטרנטיבות: סירה גדולה בת שתי קומות המאכלסת כ-150 נוסעים, או סירה קטנה ואינטימית המאכלסת כ-50 נוסעים.

הבחירה שלנו הפעם היתה בסוג הסירה השני - הקטנה, וזאת משום שהים היה שקט מאוד, ובים שקט - הסירה היותר קטנה מציעה חווייה יותר אמיתית.

אם הים היה סוער יכול להיות שהיינו מחליטים אחרת. לסירה קוראים "ישראל והים" ולרב החובל - ישראל כמובן.

השייט נמשך כ-30 דקות במהשלכן הפליגה הספינה לכיוון צפון - עד לקו של בית המלון דן בערך, ושבה לנמל יפו.

עם היציאה מהנמל ולקראת החזרה אליו, הסביר רב החובל כמה דברים לגבי הנמל וההיסטוריה שלו, וביתר הנסיעה נשמעה מוסיקה ישראלית ויוונית ברקע. הילדים שבחבורה נהנו מאוד לחבוש את כובע ומעיל הקפיטן, והתמונה שצילמו תהיה מזכרת נפלאה.

טיפ קטן - משפחות מרובות ילדים, תתמקחו - ההנחה מובטחת.

דרוגי-גולשים

5
אנחנו שטנו בסירה מהנמל ונראה לי שזה היה כמעט עד המרינה. לראות את תל-אביב מהים זה דבר מדהים ביופיו. חוויה מומלצת לכל אחד. שיטת קצר אבל זו חוויה שלא תישכח. תנסו ולא תצטערו והמחיר משתלם.
התמונה של dm1170

4
אם אתם מסתובבים עם המשפחה בנמל יפו, כדאי מאוד להגיע למתחם של כל האוניות. מייד תמצאו אוניה לעלות עליה לשייט שלוקח 30-40 דקות אבל רואים בו כל כך הרבה ונהנים פשוט מאוירת רוגע כזאת. לפעמים קצת מעצבן לחכות והמחירים דיי גבוהים אך בהחלט בשביל חויה כזאת כדאי!

4
נחמד מאד לבילוי עם כל המשפחה, ההפלגה אורכת כחצי שעה וצריך להוסיף לה עוד כ 20 דקות לפחות להמתנה על הרציף עד שרב החובל גומר לגייס את כל הנוסעים הדרושים והעיקרון פשוט: מפליגים רק שמתמלא. כדאי בהחלט להתמקח אם אתם קבוצה גדולה והילדים נהנים מאד.
התמונה של Itzhak Moreno

4
שניה לפני שהוא הופך למלכודת צלופן (חנויות,מותגים,מסעדות במחירים מוגזמים) כדאי מאד לבלות שעה-שעתיים בנמל, ואם מצליחים גם לעשות הפלגה קצרה בים של בערך חצי שעה אז בכלל תהיו מרוצים. לא מומלץ בים סוער כמובן...