מונפורטויטו - חוות סוסים, חניון לילה, קמפינג

2
ממוצע: 2 (דרוג 1)
דרג את המקום
כתובת מונפורטויטו גורן ישראל טלפון 04-9806465
שעות פתיחה
ללא הגבלה
סוג מקום הלינה
קמפינג\חניון לילה
מחיר ללילה
עד 50 שח
התקשר מפה וייז
מונפורטויטו - חוות סוסים, חניון לילה, קמפינג
מונפורטויטו - חוות סוסים, חניון לילה, קמפינג

חוות הסוסים מונפורטויטו אשר במושב גורן פתחה שעריה והיא מספקת גם שירותי הלנה בצימרים ובחניון לילה.

בחווה ישנה לינת שטח במדשאה או מתחת לסככות מקורות ומזרונים. במקום יש שירותים ומקלחות עם מים חמים, מטבח חיצוני ובו ניתן להשתמש במקרר, בכיריים המשותפים ובכיורים, שולחנות וספסלים ניידים לנוחיותכם. תאורה קיימת עד השעה 00:00. ארוחת הבוקר אינה כלולה במחיר, וניתנת בתיאום מראש בלבד.

פעילויות נוספות אותן מציעה החווה: טיולי חמורים וסוסים באורכים שונים וברמות קושי שונות. ילדים יכולים לרכב גם על סוסי הפוני אשר במקום - בתוך החווה (בתשלום נוסף). טיולים בפארק גורן המקסים - ובעיקר המסלול המקסים של נחל כזיב המקום מתאים מאוד למשפחות וקבוצות של משפחות, וניתן להזמין את המקום כולו לאירועים מיוחדים, כולל שירות קייטרינג. החניון נמצא בלב פארק גורן.

הגעה מכיוון שלומי: נוסעים לכיוון מזרח על כביש 899, ולאחר כ-8.5 ק"מ, פונים ימינה לכיוון פארק גורן. לאחר כק"מ נוסף של נסיעה מגיעים לחווה ולחניון.

שתף/שמור

דרוגי-גולשים

2
לנתי בקמפינג ב-4 במאי 2012 עם בני ושני חברים. בעל המקום דרש 60 ש"ח מכל אחד, למרות שבאתר זה ובאתר אחר המחיר היה 50 ש"ח. חוץ מאיתנו לא היה אף אורח אחר. בשרותים יש שלוש אסלות וכיור רחיצה אחת. השרותים לא היו נקיים. רק בתא אחד היה מקצת נייר טואלט. לא היו ראשים באף אחת משלושת המקלחות. בחדר המקלחות יש כיור רחיצה אחד. אפשר לדמין את התורים אילו היו מאה אורחים. כאשר התקשרתי להזמין מקום התבקשתי לשלוח דוא"ל. עשיתי מייד אבל לא קבלתי תשובה. התקשרתי שוב אחרי יומיים.נאמר שאקבל אישור לההזמנה. שלחתי עוד דוא"ל ובקשתי לדעת עד איזו שעה אפשר להגיע מפני שבאנו הדרום. לא קבלתי תשובה. בבוקר של 4 במאי התקשרתי עוד פעם. נאמר שאפשר להגיע לא מאוחר מ-22:00. הגענו כמה דקות לפני 22:00. חושך מצריים במקום שהתברר שהוא אזור הקמפינג. לא היה ברור אם הגענו למקום הנכון. בסוף מצאנו כמה עובדים נחמדים במה שכנראה מעדון עובדים. אחד מהם התקשר לבעל המקום שבא בעיקר לקחת את הכסף. לא מצאנו את הכיריים להכין קפה. בצד שני, היו מזרונים בשפע במצב טוב שהכנסו לאוהלים שלנו. הדשא היה רח ונקי והאדמה מספיק רכה שהיה אפשר להכניס יתדות ביד, ז.א. בלי פטיש. האזור מקסים ובמחרת נהננו מרכיבת אופניים. חבל שבעל המקום לא יודע איך להתיחס באופן ראוי לאורחיו.