אודות אתר סברסים

אתר סברסים הנו מדריך טיולים נופש ופנאי, ומטרתו להגיש לגולשים את כל המידע על כל הטיולים, מסלולים, מקומות הלינה, הקניות, הבילוי, והאטרקציות בישראל.

התוכן באתר סברסים נוצר על ידי הגולשים ומערכת האתר באופן שיתופי, ולדרוגי הגולשים משקל רב באופן בו התוכן מוצג לגולשים באתר. אנו מזמינים את כל מי שנהנה מטיולים ונופש בישראל, להצטרף לאתר ולתרום לתוכנו, לדרג, להעיר, ולעזור לנו להפוך את אתר סברסים לבסיס המקוון של טיולים בישראל.

אתר סברסים נולד מתוך אהבה לארץ ישראל ולמה שיש לה להציע למטייל, ומתוך כוונה לעודד את התיירות והנופש בישראל. כמו כן, כחלק מראיית העולם המתייחסת למידע כנכס חופשי השייך לכולם - אתר סברסים בנוי בטכנולוגיה של קוד פתוח, משלב בתוכו רכיבים חברתיים מתקדמים רבים, והנו אחד מהאתרים האיכותיים הרבים ההולכים ומתרבים והמבוססים על קוד פתוח ותוכן שיתופי של הגולשים.

כל הביקורות וחוות הדעת והדירוגים של אתרים ומקומות בישראל בוצעו על ידי מנהלי המערכת וקהל הגולשים, וכל אתר מדורג קיבל את הדירוג שלו לאחר שסוקר באופן פיזי באמצעות ביקור במקום, באופן אנונימי, על מנת להבטיח סיקור וחוות דעת ללא פניות ומשוא פנים.

אתר סברסים הנו אחד מרשת האתרים מבית מורנו'ס שיווק באינטרנט. הצעות, דעות ורעיונות לשיתוף פעולה יתקבלו בברכה באמצעות טופס יצירת הקשר באתר זה. גלישה מהנה! צוות אתר סברסים