פאלקון לחימה בלייזר חצור הגלילית

דרוג הגולשים: 
0
עדיין אין דרוגים
כתובת: 
אזור התעשייה צחר
חצור הגלילית
דמי כניסה:
שעות פתיחה: 
א-ה 9:00-24:00, ימי שישי ומוצ"ש בהזמנה מראש בלבד (שבת:סגור).
טלפון: 
072-2555630

האם גם אתם סקרנים לגלות את חוש ההישרדות שלכם ולצפות בו בפעולה? החיים המודרניים שלנו נוחים ומובנים רוב הזמן. אך מה יקרה ברגע האמת? איך נגיב ונפעל?

בקרב הלייזר שבפאלקון סימולציות לחימה- חצור הגלילית, מכניסים אתכם למשך 60 דקות ויותר למציאות לחימה מדומה הקרובה ביותר לדבר האמיתי. בשילוב של טכנולוגיה, תפאורה ופס קול, נשקים מתקדמים, ערכות לוחם, מצלמות ופירוטכניקה- תוכלו לגלות את יכולותיכם בזמן אמת: יכולת תכנון, ניתוח מצבים, ריכוז ושליטה, ביטחון עצמי, ראייה מרחבית ויכולת קבלת החלטות בקור רוח.

להיות לוחם לשעה אחת: חוויה מרגשת של למידה ואימון יחד עם הנאה אתגרית שופעת אדרנלין. האתגר מתאים כהכנה לצבא, חיזוק הזוגיות או הקשר בין הורים לילדים, שיפור ביצועים בעבודה, וכמובן רגע של התפרקות וכיף במהלך חופשה או לרגל אירוע מיוחד. הפעילות בטוחה לחלוטין, לא כואבת או מלכלכת, ומתאימה למבוגרים ולילדים מעל גיל 12, בנים ובנות כאחד. מתאים ליחידים ולקבוצות, עד 25 איש בסימולציה.

לרוב המשתתפים מתחלקים לשתי קבוצות. כל קבוצה מלווה במפקד מיומן בלחימה ובאימון אישי וקבוצתי (קואצ'ינג). אורך הסימולציה משתנה לפי המצב בשטח, בדרך כלל שעה ויותר. כל קבוצה מחליפה מס' תרחישים במהלך המשחק. המתחם: לרשות השחקנים מתחם לוחמה מקורה וממוזג המשתרע על פני 1000 מ"ר. בשטח ממוקמים קרון רכבת אמיתי, אוטובוס פרקים אמיתי, מבנים שונים, מגוון מחסות, סבך עצים רחב, מטווחים קולנועיים משוכללים, וכמובן מערכת לייזר חכמה המותקנת בנשקים המתקדמים של פאלקון: PK, M16, נשקי צלפים.

מבנה המתחם, התאורה המעומעמת ופס הקול המרהיב יוצרים אווירת לחימה הממחישה בצורה הטובה ביותר את התחושה המורגשת בשדה קרב אמיתי. כל משתתף מצויד באבזור משוכלל: • סט לוחם הכולל ערכת ראש וווסט לוחם • נשק מקצועי מתוך מגוון הנשקים לבחירת המשתתף. בנשק מותקנים חיישנים לייזר ואינפרא אדום חכמים • הנשק מגיע עם מחסנית טעונה בכדורים וכמות מספרית של "חיים" • מכשיר קשר המקש רבין השחקנים וגם מלווה על ידי חדר פיקוד מתקדם הצופה בכל המתרחש בסימולציית הלחימה שלכם בזמן אמת. • ניתן להצטייד גם במשקפי ירי שבהם מצלמה זעירה המצלמת את כל מהלך המשחק מעיניו של המשתתף. המשחק • הקבוצה בוחרת סימולציה מתוך מגוון התרחישים: פעילויות קומנדו שונות, פעילויות שונות של צוותי התערבות והשתלטות, או סגנון חופשי. • הקבוצות עוברות תדריכי בטיחות, הסבר חוקי המשחק ותדריך מבצעי הכולל מושגי יסוד בלחימה, הדגמות ותרגולים לפני היציאה לקרב. • נכנסים לשדה הקרב ומתחילים בסימולציה. •

במהלך הסימולציה- המערכת הממוחשבת מזהה וסופרת כל ירייה וכן כל פגיעה בווסט או בערכת ראש של הקבוצה היריבה. בסיום מתקבלים דו"חות ביצוע מפורטים- כמה כדורים צלף כל אחד מחברי הקבוצה, והיכן פגע ביריבים: ראש, חזה, גב. וכן מוכרזת הקבוצה המנצחת. בפאלקון מקיימים ימי כיף וגיבוש לקבוצות וועדי עובדים, צוותים חינוכיים, תנועות נוער, ולכל מי שאוהב אקשן ומוכן להתנסות בהדמיית לחימה מעוררת אדרנלין ומתח ומכניסה את המשתתפים לחוויה אחרת, מחדדת חושים, של הימצאות בשדה הקרב. בפאלקון מתקיימים סדנאות וקורסים מיוחדים ללוחמים בצה"ל, במשטרת ישראל ובמשמר האזרחי. במתחם קפה מסעדה. ניתן להזמין פעילות אתגרית בימים א-ה, 9:00-20:00, בטלפונים 052-6453158 או 072-2555630. העלות היא 65 ₪ למשתתף, אך קבוצות שמזמינות מראש מקבלות מחירים מיוחדים.

פאלקון סימולציות לחימה בלייזר פעילות אתגרית בחצור הגלילית
דרוגים ומקומות קרובים