אצה בית שמש

  • עמדת הכנת הסושי בסניף אצה בית שמש
  • הסושי באצה בית שמש
  • הבר באצה בית שמש
4
ממוצע: 4 (דרוג 1)

סניף אצה בית שמש הממוקם במרכז הקניות ביג - מחליף בהצלחה רבה את בנק דיסקונט שהיה פעם במקום, ומציע סושי לא רע בכלל במחירים סטנדרטיים. זוהי הסושייה הרביעית במספר בעיר בית שמש - העיר בה עד לפני שנתיים שלוש לא היתה אפילו סושייה אחת למרפא. סניף אצה בית שמש ממוקם במרכז ביג הישן - צמוד לסניף ארומה בית שמש, ומציע מגוון אפשרויות ישיבה - במיזוג או בנוף, ותפריט סושי ונודלס עשיר ומגוון. האווירה: נעימה מאוד, בעיקר בזכות הצוות החייכן השירות: יכול להיות יותר זריז ומקצועי האוכל: בדרך כלל טעים וטרי החניה: חופשית

דרוגי-גולשים

התמונה של Michal Moreno

4
בפעם הראשונה הייתי באצה בית שמש מיד לאחר פתיחת המקום - והתאכזבתי: מנות הסושי לא היו מספיק טעימות ומגוונות, היה חסר דג במרבית המנות, הנודלס בושלו יתר על המידה ועוד.. הביקור האחרון שלי במקום - שינה את הרושם שלי מהמקום - ורק לטובה. המקום - נעים ונחמד לישיבה, השירות נחמד ואדיב והאוכל טעים.

התמונה של Michal Moreno

4
אכלנו בסניף אצה בית שמש עם הפתיחה שלו, והתאכזבנו מאוד - מנות הנודלס הגיעו כשהן רכות מדי, ובסושי לא היה מספיק גד בכלל. בביקור השני שלנו שנערך לאחרונה - שמחנו על כך שנתנו למקום סיכוי נוסף, כי האוכל פשוט השתפר. באחת ממנות הסושי עדיין לא היה מספיק דג, אבל יתר הסושי והנודלס היו טובים מאוד!