טיולי סוכות ללא תשלום סביב הכנרת

  • סיורי סוכות בסובב כנרת
  • חוף צאלון
  • סיורי סוכות בסובב כנרת
0
עדיין אין דרוגים

שביל סובב כנרת הוא מסלול רגלי מסומן המחבק את הכנרת כולה, הכי קרוב לשפת המים. סוללי השביל ממשיכים לשמור על הכנרת פתוחה לכולם, ללא תשלום.

בחג הסוכות, כשהאוויר נעים והחורף עוד רגע כאן, הצטרפו אלינו לאחד מהסיורים החינמיים של איגוד ערים כנרת: לפסוע יחד, עם כל המשפחה, על שפת האגם הלאומי במסלולים מרתקים, רטובים ויבשים, שאולי עדיין לא הכרתם.

בסוכות מטיילים בכנרת - סיורים מודרכים ללא תשלום

ההרשמה לכל הסיורים המודרכים – מראש, בכוכבית כינרת *55477

אוספים חוויות סביב הכנרת: ספסל מכושף ופסיפס, קומזיץ בסבך הג'ונגל, שקיעה על שפת הכנרת ועוד המון חוויות קסומות , בטיולים ללא תשלום!

יום ראשון 8.10.17 י"ח תשרי: טיול עתיקות בכנרת

נבקר במנזר ביזנטי מרוצף פסיפס ובו ספסל מכושף, נטייל לאורך שביל סובב כנרת, נעבור בבית כנסת עתיק ומפתיע ונסיים בחוף צאלון היפהפה שעל שפת הכנרת.

יציאה: גן לאומי כורסי, 15:00. אורך המסלול: 4 ק"מ (כשעתיים). דרגת קושי: בינוני. לא מתאים לעגלות. ציוד: נעליים סגורות, כובע, מים. מחיר: הטיול חינם. נדרש תשלום כניסה לגן הלאומי כורסי.

יום שני 9.10.17 י"ט תשרי: קומזיץ בסבך הג'ונגל המיסתורי

נצעד בטיילת הציורית של קיבוץ האון, על גדת הכנרת, אל מטעי התמרים ונעמיק אל תוך סבך הקנים שטובלים רגליהם בכנרת. נגיע למצפה מדהים ונסיים בקומזיץ נהדר.

יציאה: אוטובוס חינם מחניית מכללת כנרת, צמח, 15:00. אורך המסלול: 4 ק"מ (כשעתיים). דרגת קושי: מיטיבי לכת. לא מתאים לעגלות. ציוד: נעליים סגורות, כובע, מים. מחיר: חינם!

יום שלישי 10.10.17 כ' תשרי: סיור שקיעה בין ארמון ונחל

נסייר בשרידי ארמון רומאי מפואר, נצעד בין הערביים לאורך שביל סובב כנרת ונטבול בשפך נחל עמוד. נמשיך לסיום בבית העלמין של קיבוץ גינוסר על שפת הכנרת בשקיעה.

יציאה: אוטובוס חינם מבית העלמין קיבוץ גינוסר, 15:30. אורך המסלול: 3 ק"מ (כשעתיים). דרגת קושי: קל. לא מתאים לעגלות. ציוד: נעליים סגורות, כובע, מים. מחיר: חינם

ראשון, 8 אוקטובר, 2017 - 15:00 עד 17:00
שני, 9 אוקטובר, 2017 - 15:00 עד 17:00
שלישי, 10 אוקטובר, 2017 - 15:30 עד 17:30