מסעדת אדלה ביסטרו ברמת ישי

  • מסעדת אדלה ביסטרו ברמת ישי
4
ממוצע: 4 (6 דרוגים)

המסעדה ממוקמת באזור התעשיה - מתחם הפאבים והמסעדות ברמת ישי.
המסעדה בהנהלת יואב ווייד, מקפידה על תפריט מגוון וטעים, מחירים הוגנים ביותר ושילוב של מוזיקה חיה בערבים מידי פעם.

המקום מבהיק בניקיונו, והטעמים והשרות מצויינים שניהם.
מומלץ להגיע אפילו במיוחד ובטח ובטח אם אתם על הדרך,

דרוגי-גולשים

התמונה של Alex Polak

1
ביום שבת התקשרתי למסעדה להזמין מקום ל-4 סועדים. המארחת שרשמה את ההזמנה אמרה שאין בעיה, ויש מקום. כשהגענו למסעדה הושיבו אותנו בשולחן שלא היה מסודר. הזמנו 4 מנות עיקריות וסלט כמנה ראשונה (שהופיע בתפריט ב"סלטים") המלצרית לא שאלה אם להגיש את הסלט כמנה ראשונה לפני המנות העיקריות או לא - לנו היה ברור שסלט הוא מנה ראשונה שנרצה לקבל לפני שמגיעות המנות העיקריות. לאחר המתנה של כמעט 50 דקות והרבה תהיות שלנו לצוות, ו-"זה בדרך, כבר יגיע", הגיע הסלט ביחד עם המנות העיקריות, ולתוספות של המנות העיקריות לקח עוד דקות ארוכות להגיע. הזמנתי פרגית כמנה עיקרית, המנה הגיעה לא עשויה עד הסוף ובלי תיבול. המאחרת הציעה לשים אותה עוד על האש ולהוסיף תיבול נוסף. לאחר מכן המנה חזרה שרופה כמעט לגמרי. המארחת תירצה את ההמתנה הארוכה שלנו בזה שבמסעדה יש אירוע ושולחן גדול של 20 איש, ולחץ גדול במטבח, בנוסף לכך שכל הזמנת המקומות הגיעו בבת אחת. ברמת ישי יש מסעדות טובות בהרבה מהמקום הזה ואני לא מתכוון לחזור לשם יותר.

5
מסעדה באוירה נחמדה ..אוכל טעים ,תפריט עשיר נמצא בדיוק ליד הלג'נדה שזה עוד אחד מהמקומות המועדפים עליי השירות אדיב..אני ממליצה

5
המסעדה ממוקדמת באיזור התעשיה של רמת ישי, לצד גלידת לג'נדה. המסעדה מגישה מגוון של דברים, אפילו דיאטטים וכולם טריים ונעשים במקום! אני ממליצה שם על המאפה ברוקולי ועל הטרטיני קורנביף המעולה!!!