תיירות שניר

  • חצר סוויטות האירוח בתיירות שניר
4
ממוצע: 4 (דרוג 1)

קיבוץ שניר נמצא בתפר הצפוני שבין רמת הגולן לגליל העליון, סמוך לשמורת הבניאס.
בקיץ 2010 נפתחו בשניר 18 סוויטות משודרגות, הטובלות במרחבי דשא גדולים. כל הסוויטות צמודות קרקע. עיצוב הסוויטות נעשה ברוח הסביבה הטבעית של שניר ומתייחס למים ושפע הצמחיה שמסביב לקיבוץ.

בכל סוויטה שני חדרים. בחדר השינה מיטה רחבה במיוחד, טלוויזיית L.C.D, שולחן איפור, כסא טואלט וארון בגדים. בחדר השני יש מטבחון עם צלחות, כוסות וסכו"ם, מיקרו גל, מקרר ופינת קפה עם קומקום חשמלי, תה, קפה, נס קפה, סוכר וסוכרזית. בחדר זה גם ספה הנפתחת למיטה זוגית וטלוויזיית L.C.D, נוספת. כל חדר ממוזג על ידי מזגן עצמאי. בכל סוויטה חדר אמבטיה ובו ג'קוזי זוגי. בכל סוויטה ניתן להלין זוג ושני ילדים קטנים או זוג וילד בוגר, או זוג ללא ילדים.

לכל סוויטה מרפסת פרטית אליה יוצאים מתוך החדר. חלק מהסוויטות צופות אל נוף צפון עמק החולה והרי הגליל העליון. באחת מהסוויטות הותקנה מקלחת ג'טים מפנקת במקום ג'קוזי. סוויטה זו מותאמת גם לאנשים בעלי מוגבלויות.
במרחבי הדשא שבין הסוויטות יש שולחנות וכסאות לישיבה בחבורה או להתבודדות והתמזגות עם הטבע שמסביב. קיבוץ שניר הוא בסיס נוח לטיולים באיזור: שמורת מפל הבניאס ובה "השביל התלוי" נושקת לחצר הקיבוץ, החרמון נמצא במרחק של 20 דקות נסיעה ואתר תל דן נמצא 3 דקות משניר.

תיירות שניר- אירוח בקיבוץ שניר שבגליל - צימרים בצפון

דרוגי-גולשים